Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Yurtiçi Karoya Verilir.

1. Sınıf Kumaşa Birinci Sınıf Baskı Kaliteli Çerçeve

40x60cm kanvas baskı bez üzerine yapılan baskıdır. Kendisinden çerçevelidir. Nemli Bezle silinebilir. Işıga karşı dayanıklıdır.

Ürün Seçiniz
Fotoğraf yüklerken sorun yaşıyorsanız; fotoğraflarınızı 20'şer 20'şer seçin. Fotoğrafların yan durması sorun değildir. Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 13,90 TL'dir. Düşük kaliteli fotoğraflar kırmızı ile işaretlenmektedir. Dilerseniz çarpıya basarak silebilirsiniz.   Google Chrome Tarayıcı Öneriyoruz. 1011869
40x60cm kanvas baskı bez üzerine yapılan baskıdır. Kendisinden çerçevelidir. Nemli Bezle silinebilir. Işıga karşı dayanıklıdır.

Fotoğraf baskılarınız fujifilm cp49 banyolu sistem ile basılmaktadır. Zamanla sararma solma kesinlikle olmaz. Foto baskılarımız atalarımızdan bize miras kalan siyah beyaz fotoğraflar ile aynı dayanıklılıktadır. Fotoğraf Baskısına fujifilm tarafından uygun koşullarda 200 yıl solmazlık garantisi verilmektedir. Dünyada kabul görmüş en kaliteli fotoğraf baskısı banyolu sistem fotoğraf baskısıdır. Banyolu sistem fotoğraf baskısı en geniş renk aralığına sahip fotoğraf baskı tekniğidir. Foto Baskıda mürekkep kullanılmamaktadır. Siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Fotoğraf Baskı Fiyatları 2021

Fotoğraf Baskısı : 0,99 TL
Resimli Buzdolabı Magneti : 2,20 TL
Kanvas Tablo: 99 TL
Resimli Saat : 59 TL
Resimli Kupa: 29 TL
Resimli Tişört: 59 TL

Online Fotoğraf Baskı Nedir ?

Fotoğrafların internet üzerinden yüklenip baskıların kargo ile kapınıza teslim edildiği çağımız gerekliliklerine uygun bir e-ticaret modelidir.

Profesyonel Fotoğraf Baskı Nedir ?

Profesyonel baskı kimyasal banyolu sistem ile yapılan uzun ömürlü, solmayan ve sararmayan geniş renk aralığına sahip baskılardır.

Fotoğrafçıda Telefondan Fotoğraf Çıkartma

Aynı baskıyı fotoğrafçıda da çıkarabilirsiniz ancak fotoğrafcıların dükkan maliyetinden dolayı ve sirkülasyonları fazla olmadığından dolayı maliyetleri yüksek olacaktır. Birde banyolu sistem baskıda kimyasalın tazeliği çok önemlidir dolayısıyla sirkülasyonu fazla olan yerde baskılar daha canlı ve net çıkacaktır.

Polaroid Pola Kart Fotoğraf Çıkartma

Polarodin orjinali şipşak fotoğraf makinalarından anında çıkan fotoğraflardır. Ancak görüntüsü nosjaljik ve çok hoştur. Dolayısıyla günümüzde görüntü olarak aynı görünümde ancak kalite olarak çok daha yüksek polaroid görünümlü baskılar yapılmaktadır.

Ucuz Fotoğraf Baskı Nedir ?

Ucuz baskı adı üstünde ucuzdur. Söyle bir söz vardır "Dünyada hiçbir kimse hiçbir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz." dolayısıyla fiyat araştırırken makul aralıkta olmasına dikkat edin. Çok ucuz bir fiyat varsa emin olun daha kalitesizdir. Biz sizlere en iyi kaliteyi en makul fiyata sunmayı taahhüd ediyoruz. Ama en ucuz satan biz değiliz.

Kare fotoğraf baskı nedir?

Kare fotoğraf baskısı  10cm eninde 10cm boyunda etrafında yarım cm beyazlık bulunan nojtaljik görünümlü fotoğraf baskısıdır. Genellikle axsesuar olarak kullanılmaktadır.

Poster baskının normal baskıdan farkı nedir ?

Poster baskı'da bir fotoğraf baskısıdır. Tek farkı boyutları büyüktür.

Fotoğraf Baskının Diğer İsimleri Nelerdir.

Profesyonel Fotoğraf Baskı, Fotograf Baskı, Foto Baskı, Resim Baskı, Fotoğraf Baskısı, Fotoğraf Baskı Fiyatları, Hediye Fotoğraf , Online Fotoğraf Baskı, Fotoğraf Baskı, Fotograf Baski, Fotoğraf Çıkartma, Foto Baskı, Resim Baskı,Online,İndirim

İnternetten fotoğraf çıkartmak güvenli midir?

Her önünüze gelen siteden alışveriş yapılmayacağı gibi fotoğrafta çıkartmak mantıklı değil. Fotoğrafları yüklemeden önce siteyle alakalı yorumları okuyabilir firmayı internetten araştırabilirsiniz. Emin olmadığınız siteden alışveriş yapmayın heleki özel fotoğraflarınızı asla emin olmadığınız bir yere yüklemeyin. Firma art niyetli olmayabilir ama güvenlik altyapısı zaafiyete de neden olabilir. Bunlarla alakalı bizim sitemiz "Comodo SSL SHA256 CA-G3" sertifikasıyla şifrelenmiştir. Fotoğraflarınız 3 gün içinde otomatik olarak sistem tarafından silinmektedir.

Hangi tür baskılar vardır ?

Baskıların boyutuna ve şekline göre çok farklı foto baskı seçenekleri vardır. Hepsinde baskı aynıdır. Tercihinize ve zevkinize göre fotoğraf çıkartabilirsiniz.