Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Yurtiçi Karoya Verilir.

Fotoğraf Baskısı Sıkça Sorulan Sorular

online fotoğraf baskısıyla alakalı tüm sorularnızın cevabını burada bulabilirsiz.

  1. Ana Sayfa
  2. Sıkça Sorulan Sorular

Baskı boyutlarını birebir görmek için buraya tıklayınız. Birebir baskı boyutları yeni sekmede açılacaktır. Karşılaştırma Iphone 6 ile yapılmıştır.
Fotoğraf yükleme ekranının en altında kırmızı renkli ortak oturum alanındaki şifreyi kullanarak dilediğiniz kadar cihazdan aynı anda fotoğraf yükleyebilirsiniz.
Hafta içi 15:00 Cumartesi 12:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargoya (Bazı Ürünlerde Ertesi Gün) teslim edilir. Siparişiniz İstanbul'dan 600 KM uzaklığa kadar ertesi gün elinizde oluyor. 600KM'den daha uzak mesafelerde ise siparişinizden 2 gün sonra elinizde oluyor. Teslimat süreleri şehir merkezleri için geçerli olup, ulaşımı zor ilçe ve kasabalar için 1 ya da 2 gün ilave edilmelidir.
Yurtiçi kargo firması ile çalışıyoruz. Kargo ücreti 13,90 TL olup; 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz.
Fotoğraflarınızı resimde görünen Fujifilm'in Frontier Baskı Makinasında Orjinal CP 48 Banyosu ile Fujicolor Kristal Arşiv Kağıdına Yapıyoruz..
Baskılarımız gerçek fotoğraf baskısı olduğundan dolayı sıvı temasında herhangi bir zarar görmez.
Fujifilm Kristal Arşiv Kagıda yapılan baskıların ömrü 200 yıldır. 200 yıl boyunca fotoğraflarınızda herhangi bir solma meydana gelmez.
En yaygın olarak kullanılan baskı boyutu 10x15'dir.
Şu an kapıda ödeme bulunmamaktadır.
Baskılar kişiye özel olduğundan dolayı baskı yapılana kadar sipariş iptal edilebilir ancak baskı yapıldıktan sonra iptali kabul edilmemektedir(Sipariş Baskıya Alındığına Dair Bilgilendirme Maili Yollanmaktadır.) Baskının sorunlu, hatalı , eksik olması halinde ürünleri koşulsuz bir şekilde para iadesi veya ürün değişimi yapılmaktadır.
Sayfamızda yapacağınız tüm işlemler "RapidSSL SHA256 CA-G3" ile şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sanal pos olarak garanti bankası sanal posunu kullanmaktayız.
Fotoğraflarınız siparişinizden 3 gün sonra otomatik olarak sistem tarafından silinmektedir.
İki kağıdında kalitesi aynı olup parlak kağıtta baskılarınız daha parlak gözükür ancak parmakla dokunulduğunda parmak izi çıkar (Telefon ekran koruyucu camlar gibi düşünebilirsiniz) Mat kağıtta ise parlağa göre biraz daha mattır fakat renkler daha doğaldır ve parmak izi yapmaz.
Ofisimize bir çayımızı içmeye her zaman bekliyoruz.

Hocapaşa Mah. Ebussuud Cad.
Basım Han No:47/10 Kat:3
Sirkeci / Fatih / İstanbul
Yol Tarifi
İŞBANKASI SİRKECİ SİRKECİ ŞUBESİ
IBAN : TR59 0006 4000 0011 0471 1244 55
Fujifilm
Rapid SSL
radora server
garanti sanal pos

Fotoğraf baskılarınız fujifilm cp49 banyolu sistem ile basılmaktadır. Zamanla sararma solma kesinlikle olmaz. Foto baskılarımız atalarımızdan bize miras kalan siyah beyaz fotoğraflar ile aynı dayanıklılıktadır. Fotoğraf Baskısına fujifilm tarafından uygun koşullarda 200 yıl solmazlık garantisi verilmektedir. Dünyada kabul görmüş en kaliteli fotoğraf baskısı banyolu sistem fotoğraf baskısıdır. Banyolu sistem fotoğraf baskısı en geniş renk aralığına sahip fotoğraf baskı tekniğidir. Foto Baskıda mürekkep kullanılmamaktadır. Siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Fotoğraf Baskı Fiyatları 2021

Fotoğraf Baskısı : 0,79 TL
Resimli Buzdolabı Magneti : 1,74 TL
Kanvas Tablo: 79 TL
Resimli Saat : 49 TL
Resimli Kupa: 39 TL
Resimli Tişört: 49 TL

Online Fotoğraf Baskı Nedir ?

Fotoğrafların internet üzerinden yüklenip baskıların kargo ile kapınıza teslim edildiği çağımız gerekliliklerine uygun bir e-ticaret modelidir.

Profesyonel Fotoğraf Baskı Nedir ?

Profesyonel baskı kimyasal banyolu sistem ile yapılan uzun ömürlü, solmayan ve sararmayan geniş renk aralığına sahip baskılardır.

Fotoğrafçıda Telefondan Fotoğraf Çıkartma

Aynı baskıyı fotoğrafçıda da çıkarabilirsiniz ancak fotoğrafcıların dükkan maliyetinden dolayı ve sirkülasyonları fazla olmadığından dolayı maliyetleri yüksek olacaktır. Birde banyolu sistem baskıda kimyasalın tazeliği çok önemlidir dolayısıyla sirkülasyonu fazla olan yerde baskılar daha canlı ve net çıkacaktır.

Polaroid Pola Kart Fotoğraf Çıkartma

Polarodin orjinali şipşak fotoğraf makinalarından anında çıkan fotoğraflardır. Ancak görüntüsü nosjaljik ve çok hoştur. Dolayısıyla günümüzde görüntü olarak aynı görünümde ancak kalite olarak çok daha yüksek polaroid görünümlü baskılar yapılmaktadır.

Ucuz Fotoğraf Baskı Nedir ?

Ucuz baskı adı üstünde ucuzdur. Söyle bir söz vardır "Dünyada hiçbir kimse hiçbir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz." dolayısıyla fiyat araştırırken makul aralıkta olmasına dikkat edin. Çok ucuz bir fiyat varsa emin olun daha kalitesizdir. Biz sizlere en iyi kaliteyi en makul fiyata sunmayı taahhüd ediyoruz. Ama en ucuz satan biz değiliz.

Kare fotoğraf baskı nedir?

Kare fotoğraf baskısı  10cm eninde 10cm boyunda etrafında yarım cm beyazlık bulunan nojtaljik görünümlü fotoğraf baskısıdır. Genellikle axsesuar olarak kullanılmaktadır.

Poster baskının normal baskıdan farkı nedir ?

Poster baskı'da bir fotoğraf baskısıdır. Tek farkı boyutları büyüktür.

Fotoğraf Baskının Diğer İsimleri Nelerdir.

Profesyonel Fotoğraf Baskı, Fotograf Baskı, Foto Baskı, Resim Baskı, Fotoğraf Baskısı, Fotoğraf Baskı Fiyatları, Hediye Fotoğraf , Online Fotoğraf Baskı, Fotoğraf Baskı, Fotograf Baski, Fotoğraf Çıkartma, Foto Baskı, Resim Baskı,Online,İndirim

İnternetten fotoğraf çıkartmak güvenli midir?

Her önünüze gelen siteden alışveriş yapılmayacağı gibi fotoğrafta çıkartmak mantıklı değil. Fotoğrafları yüklemeden önce siteyle alakalı yorumları okuyabilir firmayı internetten araştırabilirsiniz. Emin olmadığınız siteden alışveriş yapmayın heleki özel fotoğraflarınızı asla emin olmadığınız bir yere yüklemeyin. Firma art niyetli olmayabilir ama güvenlik altyapısı zaafiyete de neden olabilir. Bunlarla alakalı bizim sitemiz "Comodo SSL SHA256 CA-G3" sertifikasıyla şifrelenmiştir. Fotoğraflarınız 3 gün içinde otomatik olarak sistem tarafından silinmektedir.

Hangi tür baskılar vardır ?

Baskıların boyutuna ve şekline göre çok farklı foto baskı seçenekleri vardır. Hepsinde baskı aynıdır. Tercihinize ve zevkinize göre fotoğraf çıkartabilirsiniz.