15:00'a kadar verilen siparişleriniz İŞ GÜNLERİNDE aynı gün kargoya verilir.

Online Fotoğraf Baskısı

İnternetten Fotoğraf Bastırmanın En Kolay Yolu!

  1. Ana Sayfa
  2. Sıkça Sorulan Sorular

Baskı boyutlarını birebir görmek için buraya tıklayınız. Birebir baskı boyutları yeni sekmede açılacaktır. Karşılaştırma Iphone 6 ile yapılmıştır.
Fotoğraf yükleme ekranının en altında kırmızı renkli ortak oturum alanındaki şifreyi kullanarak dilediğiniz kadar cihazdan aynı anda fotoğraf yükleyebilirsiniz.
Hafta içi 15:00 Cumartesi 12:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargoya (Bazı Ürünlerde Ertesi Gün) teslim edilir. Siparişiniz İstanbul'dan 600 KM uzaklığa kadar ertesi gün elinizde oluyor. 600KM'den daha uzak mesafelerde ise siparişinizden 2 gün sonra elinizde oluyor. Teslimat süreleri şehir merkezleri için geçerli olup, ulaşımı zor ilçe ve kasabalar için 1 ya da 2 gün ilave edilmelidir.
Yurtiçi kargo firması ile çalışıyoruz. Kargo ücreti 8,40 TL olup; 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz.
Fotoğraflarınızı resimde görünen Fujifilm'in Frontier Baskı Makinasında Orjinal CP 48 Banyosu ile Fujicolor Kristal Arşiv Kağıdına Yapıyoruz..
Baskılarımız gerçek fotoğraf baskısı olduğundan dolayı sıvı temasında herhangi bir zarar görmez.
Fujifilm Kristal Arşiv Kagıda yapılan baskıların ömrü 200 yıldır. 200 yıl boyunca fotoğraflarınızda herhangi bir solma meydana gelmez.
En yaygın olarak kullanılan baskı boyutu 10x15'dir.
Şu an kapıda ödeme bulunmamaktadır.
Baskılar kişiye özel olduğundan dolayı baskı yapılana kadar sipariş iptal edilebilir ancak baskı yapıldıktan sonra iptali kabul edilmemektedir(Sipariş Baskıya Alındığına Dair Bilgilendirme Maili Yollanmaktadır.) Baskının sorunlu, hatalı , eksik olması halinde ürünleri koşulsuz bir şekilde para iadesi veya ürün değişimi yapılmaktadır.
Sayfamızda yapacağınız tüm işlemler "RapidSSL SHA256 CA-G3" ile şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sanal pos olarak garanti bankası sanal posunu kullanmaktayız.
Fotoğraflarınız siparişinizden 3 gün sonra otomatik olarak sistem tarafından silinmektedir.
İki kağıdında kalitesi aynı olup parlak kağıtta baskılarınız daha parlak gözükür ancak parmakla dokunulduğunda parmak izi çıkar (Telefon ekran koruyucu camlar gibi düşünebilirsiniz) Mat kağıtta ise parlağa göre biraz daha mattır fakat renkler daha doğaldır ve parmak izi yapmaz.
Ofisimize bir çayımızı içmeye her zaman bekliyoruz.

Hocapaşa Mah. Ebussuud Cad.
Basım Han No:47/10 Kat:3
Sirkeci / Fatih / İstanbul
Yol Tarifi
GARANTI BANKASI EMINÖNÜ SB.
SUBE KODU : 705
HESAP NO : 6299835
IBAN : TR18 0006 2000 7050 0006 2998 35
Fujifilm
Rapid SSL
radora server
garanti sanal pos