Whatsapp 09-18:00
0850 303 55 60Aşağıdaki kare kodu telefonunuzun kamerasından okutarak direk bize yazabilirsiniz. Whatsapp
Dükkanda Nakit Ödemede Net %15 İndirim. 
Pola Kart Polaroid Fotoğraf Baskı
FUJIFILM
Instax Wide Fotoğraf Baskı
FUJİFİLM
%10
5,49
4,99 TL
Instax Mini Fotoğraf Baskı
FUJİFİLM
%20
5,99
4,99 TL
Yuvarlak Fotoğraf Baskı
%10
86,90
79,00 TL

Pola Kart | Instax | Instax Mini | Instax Wide Nostaljik Fotoğraf Baskı Fiyatları Ebatları

Nostaljik baskılar şekil yönünden daha estetik, klasik ebatların dışında genellikle anı çerçevesi, anı defteri gibi ürünlerde kullanıma uygun, retro görünümlü fotoğraf baskılardır.

Fotoğraf Baskıda Nostalji Zamanı!

Daha fazla fotoğraf daha fazla anı… En samimi ve beğenilen anıların yeriyse her sene özene bezene hazırladığınız fotoğraf albümleri. Bunu hobiye dönüştürenler için bir olaylar zincirini andıran fotoğraf albümlerindeki fotoğraf kalitesi ve elbette ki baskı modeli çok ince bir detay. Son dönemde ön plana çıkan baskı türüyse nostaljik baskılar. İşte  fotoğraf albümünüzü  daha sıra dışı kılmaya hazırsanız işte nostaljik baskılarla ilgi bilmeniz gerekenler.
Nostaljik fotoğraf baskı yöntemi nedir? Nostaljik fotoğraf baskı tasarımları arasında  pola,  instax  ve  beyaz kenarlı  üç farklı model var. Hepsinin ortak yönüyse annelerimizin gözü gibi baktığı fotoğraf albümlerindeki maziyi hatırlatan tasarım efekti. Elbette gelişen teknoloji sayesinde nostaljik baskının kağıt kalitesi, parlaklık ve renklendirme yöntemi günümüz ihtiyaçlarına uygun. Fotoğraf baskıdaki tercih edilen tasarım ise 70’li yılların çizgisine sahip.

Foto baskı kalitesi hakkında bilmeniz gerekenler:

Her seneye özel fotoğraf albümü yapmayı hobi haline getirenlerin önemsediği bir nokta: Foto baskı kalitesi… Eğer ilk defa fotoğraf çıkarmayı düşünüyorsanız veya iyi bir  albüm   yapma kararı aldıysanız, en çok önemsemeniz gereken konu kalitedir. Kalitesiz baskılarda yaşanılan en büyük sorun birkaç sene sonra fotoğraf baskının zarar görmesi. Ayrıca solma, renklendirme bozulma da ön plana çıkan diğer sorunlar. Fotoğraf çıkarma sırasında tercih edilmesi gereken kağıt modeli Fujifilm. Böylece 70 sene geçse bile asla rengini bırakmayan ve kağıdı zarar görmeyen bir fotoğrafa sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kağıdın diğer bir özelliğiyse hava şartlarına dayanıklı olması. Fotoğraf çıkarma kalitesini etkileyen bir diğer etkense kullanılan banyo sistemi. Bu noktada farklı teknolojileri tercih edenler olabilir. Ancak en iyi sistemin CP 49 kimyasal banyo teknolojisi olduğunu bilmelisiniz.

Hangi nostaljik baskı türünü tercih etmelisiniz?

Gittiğiniz bir tatil köyünde yaşadıklarınızı fotoğraflarken profesyonel bir bakış açısına sahip olmayabilirsiniz. Buysa fotoğraflarınızda beğendiğiniz kompozisyonun baskı sırasında kaybolacağı korkusunu yaratır. Böyle bir durumda nostaljik baskı modellerinden beyaz kenarlı parlak baskı en doğru tercih. Sadece amatör çekim için değil ayrıca profesyonel bir çekimde de tercih edilebilecek baskı modelidir.  İnstax baskı  türü de bir diğer model. Bu modelde kristal arşiv kağıt kullanılır ve fotoğrafınızdaki ana kompozisyondan biri de nostaljik detaylar ön plana çıkar. Her model ve baskı türünde farklı fotoğraf baskı fiyat uygulaması söz konusu. Dolayısıyla albümüz için en uygun  fotoğraf baskı  türünü belirlerken bütçenizi de göz önünde bulundurun. İyi anılarla esen kalın.

Online Fotoğraf Baskı Nedir ?

Online fotoğraf baskı; fotoğraflarınızın online olarak bir internet sitesine yüklenerek fotoğraflarınızın basılmasıdır. Onlie baskı yapan bir çok firma vardır, ancak bunlarınn baskı kaliteleri çok önemlidir. 

Profesyonel Fotoğraf Baskı Nedir ?

Profosyonel baskı ; kimyasal banyolu sistem ile yapılan, uzun ömürlü, canlı renkli, atalardan bize kalan fotoğraflar ile aynı sistemi kullanan gerçek fotoğraf baskıdır. Profosyonel baskı cp49 kimyasalı ile fujifilm frontier 550 makineyle yapılmaktadır. Baskı kalitesi 300dpi full hd yapılmaktadır.. 

Fotoğrafçıda Telefondan Fotoğraf Çıkartma

Fotoğraflarınızın fotoğrafçıdan ara kablo takarak çıkarabilirsiniz. Ancak fotoğrafçıların dükkan kira maliyeti ve sürkülasyon fazla olmadığı için malesef fiyatları online baskılara göre biraz daha yüksektir. Sizin fotoğrafçıya gerek kalmadan fotoğraflarınızı online olarak hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlıyoruz. Üstelik siz bizim ayağımıza degil biz sizin ayağınıza getiriyoruz.

Polaroid Fotoğraf Çıkartma

Polarod fotoğraf ilk olarak polaroid firması tarafından üretilen anında çıktı alınabilen fotoğraf baskısıdır. Eminönüne yolu düşen herkes orada şipşak diye fotoğraf çekenleri görmüştür. İşte gerçek polaroid baskı o dur. Ancak günümüzde baskı kalitesi çok yükselmiş ve polaroidin görüntüsü insanlarımız tarafından çok beğenilmiştir. Bizde günümüz çağına uygun olarak uzun ömürlü aynı görünüme sahip polaroid foto baskıyı geliştirdik..  

Ucuz Fotoğraf Baskı Nedir ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler kalitemize göre çok çok makuldür. Sitemizdeki bir çok ürün kampanyalı fiyata satılmaktadır. Fotoğraf baskıları 3 şekilde yapılmaktadır;

Kare fotoğraf baskı nedir?

Kare fotoğraf baskısı  10cm eninde 10cm boyunda etrafında yarım cm beyazlık bulunan nojtaljik görünümlü fotoğraf baskısıdır. Genellikle axsesuar olarak kullanılmaktadır.

Poster baskının normal baskıdan farkı nedir ?

Poster baskının normal baskıdan tek farkı boyudur. Oda aynı kağıda aynı makina ile basılmaktadır. 20x30 boyutundan daha büyük baskılara poster baskı denilmektedir.

İnternetten fotoğraf çıkartmak güvenli midir?

Sitemiz üzerinden yüklediğiniz fotoğraflar  "Comodo SSL SHA256 CA-G3" ile şifrelenerek güvenli bir şekilde baskıya girmektedir. Sitemize yüklediğiniz fotoğraflar 3 gün içinde sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

Hangi tür baskılar vardır ?

Çok fazla baskı türü vardır. Nostaljik baskı, kalasik baskı, kare fotoğraf baskısı, instax baskı v.s. Bunlar arasındaki tek fark boyut ve şekil farkıdır.