Whatsapp 09-18:00
0850 303 55 60Aşağıdaki kare kodu telefonunuzun kamerasından okutarak direk bize yazabilirsiniz. Whatsapp
Dükkanda Nakit Ödemede Net %15 İndirim. 
Şerit Magnet Fotoğraf
3 Adet
%10
164,89
149,90 TL
Resimli Magnet
8 ADET
%50
209,85
139,90 TL
Arı Bebek Buzdolabı Magneti
8 ADET
%10
164,89
149,90 TL
Küçük Boy Prenses Doğum Gün Magneti
8 ADET
Kız Çocuk Yaş Magneti
8 ADET
%50
209,85
139,90 TL
Erkek Çocuk Yaş Magneti
8 ADET
%50
209,85
139,90 TL

Resimli Foto Magnet

Resimli Magnet Seçenekleri, Resimli Magnet Fiyatları ve Resimli Foto Magnet Modelleri, En Uygun Fiyatlarla, Aynı Gün Hızlı Teslimat ve Kapıda Ödeme Seçenekleriyle hizlifotobaski.com 'da !

Foto Magnet Nedir? Ne İşe Yarar?

Foto Magnet olarak adlandırılan malzemeler hem görsel amaçla hem de reklam amacı ile kullanılır. Bu materyaller mıknatıs aracılığı ile çeşitli yüzeylere tutunabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede hem görsel etkisinden yararlanılabilir hem de bilgilendirici birer malzeme olarak kullanılabilir. Magnet nedir? Ne işe yarar? Sorusu ile sıklıkla karşılaşılır.

Magnetler çok yönlü kullanıma olanak tanıyan malzemelerdir. Bu özellikleri nedeni ile de sıklıkla tercih edilirler. İşletmeler için bir reklam aracı olabilen magnetler fazla sayıda kişiye ulaşmanın yanı sıra akılda kalıcı bir yer edinmeye de yarar.

Magnetlerin bir özelliği de firmalar açısından kartvizit görevi görmesidir. İşletme hedef kitle ve potansiyel müşterilerine kendisini tanıtmak istediğinde magnetler sayesinde bunu kolaylıkla yapabilir. Metal eşyalar üzerinde kullanılabilen magnetler işletmenin sürekli olarak göz önünde kalmasını sağlar. Herhangi bir ihtiyaç halinde işletmeye ulaşabilmek için gerekli iletişim bilgileri bu ürünler üzerinde yer alır.

Bir çeşit reklam aracı olması nedeni ile firmalar açısından tercih edilen magnetler hem ekonomiktir hem de görsel ve işlevsel açıdan çok yönlü kullanımı ile öne çıkar. Magnetler üzerinde yer alan bilgiler işletmelerin isimleri, logo ve amblemleri olurken iletişim bilgileri de yer alır.

Magnet Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarım sayesinde bir ürünün en doğru şekilde kullanıcılarla buluşması sağlanır. Doğru bir tasarım özellikle reklam amacı ile üretimi yapılan malzemelerin öne çıkmasını sağlar. Bu nedenle de magnet tasarımında dikkat edilmesi gerekenler olur.
  • Öncelikle bir magnet tasarımında yeterli bilginin yer almasına dikkat edilmelidir.
  • Ürün tasarımlarında sadelik her zaman işe yarayan bir çözümdür. Az şey ile çok şey ifade edebilmek tasarımcının mahareti ile ilgilidir.
  • İlgi çekici tasarımlar için yaratıcı bir bakış açısı gerekir.
  • Tasarımcının yaratıcılığı, birikimleri ortaya konacak ürünün kalitesinde direkt bir artışa yol açar.
  • Ürünün işlevselliği ve görsel etkisi tasarım sırasında dikkate alınmalıdır.
  • Hangi sektörde kullanılacağına bağlı olarak da magnet tasarımları çeşitlenebilir.

Magnet Türleri 

Magnet türleri sektörlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Magnetler kişisel tercihlere bağlı olarak da üretilebilir. Bu özelliği ile de bireysel kullanıcılara hitap eder. Birçok çeşidin olması da tasarım konusunda çeşitliliğe yol açar. Bu noktada ise her ihtiyaca uygun olarak üretilebilen magnetler yer alır.

Resimli Magnet

Resimli magnet olarak tasarlanan ürünlerde magnetin üzerine istenilen bir resmin baskısı yapılabilir. Bu sayede magnet görsel açıdan düzenlenmiş olur. Resimli magnetler aksesuar amaçlı olabileceği gibi bir yerin reklamı için de tasarlanabilir.

Fotoğraflı Magnet

Fotoğraflı magnet üzerinde istenilen fotoğraf bastırılabilir. Magnet üzerinde uzun süreli bir koruma sağlanmak istendiğinde koruyucu kaplamalar kullanılır. Selefon kaplama yapılarak magnetin mat ya da parlak bir görünüm elde etmesi sağlanabilir. Fotoğraflı magnetlerde fuji film banyolu sistemler kullanıldığından solma ve sararma söz konusu olmaz.

Buzdolabı Magneti

Buzdolabı magneti aksesuar olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra çeşitli işletmelerin reklamını yapan magnetler de buzdolabı süsü gibi tasarlanabilir. Bu sayede işletmenin iletişim bilgilerine ulaşmak kolay olurken akılda kalıcı bir reklam elde edilir.

Doğum Günü Magneti 

Doğum günü magneti çeşitli tasarımlar yapılarak üretilebilir. Özel günler düşünülerek üretilen bu magnet türlerinde birbirinden farklı ürün tasarımları yapılabilmesi söz konusudur. Kar temalı doğum günü magneti, kız bebek doğum günü magneti ya da erkek bebek doğum günü magneti tasarlanabilir.

Bunun yanı sıra fotoğraflı, isimli doğum günü magneti, kız çocuk doğum günü magneti, erkek çocuk doğum günü magneti gibi farklı türde magnet çeşitleri de bulunur.

 

Magnetler Zamanla Solma Yaparmı?

Sitemizden sipariş vereceğiniz fotoğraflı magnetler fujifilm banyolu sistem ile baskı yapıldığından dolayı uzun yıllar sararma solma yapmaz.

Magnet ne kadar sürede hazırlanır ?

13:00'a kadar Fotoğraflı magnet siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz.

Hangi ebat magnet daha iyi olur ?

Biz gene olarak 6x9 ebatında magnet öneriyoruz; sebebi ise büyük boy magnelerden dolabın üzeri yaklaşık 4 adet magnet alır, ama küçük boydan çok daha fazla alır.