Whatsapp 09-22:00
0850 303 55 60Aşağıdaki kare kodu telefonunuzun kamerasından okutarak direk bize yazabilirsiniz. Whatsapp
12 Aya Varan Taksit Seçenekleri, İade Garantisi

Kolaj Kanvas Tablo

Kanvas tablolarımız birinci kalite kanvas kumaşa full hd olarak basılmaktadır. Bombe yapmaması için fırınlanmış kalın çıta kullanılmaktadır. 14:00' a kadar aynı gün kargo ve iade garantisi.
Duvarınızınızı güzel bir anınız ile süslemek ister misiniz? Cevabınız evet ise kanvas tablolarımız tam size göre bir ürün. İster kendinize ister sevdiklerinize alın kanvas tablolarımız sizi ve bizi asla utandırmayacak yüksek kalitelidir. Kanvas tablolarımızda kalın kumaş ve kuru çıta kullanmaktayız. Kanvas Tablolarda extra çerçeveye ihtiyaç duyulmamaktadır; kanvas tablolar kendinden gizli çıtalıdır.

Kanvas tablo nedir ?

Kanvas tablo baskı yapılan kumaşın çıta üzerine gerilmesiyle hazırlanan çok moden ve estetik fotoğraf tablosudur.

Kanvas tablo ebatları nelerdir?

Standar kanvas tablo ebatları; 30x45 , 40x60, 50x70 ve 70x100'dür. Bunlar haricinde isteğe bağlı istenilen ölçüde kanvas tablo hazırlanabilir.

Kanvas tablonun temizliği nasıl yapılır?

Biz kanvas tablolar hazılandıktan sonra üzerine koruyucu vernik atıyoruz ve dolayısıyla kanvas tablolarımız nemli bez ile silinebilmektedir.

Kanvas tablo siparişi versem ne zaman teslim edilir?

Mesai günlerinde saat 15:00'a kadar gelen kanvas tablo siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. İstanbul içi kurye seçenekli 12:00'a kadar gelen siparişlerinizi de aynı gün kapınıza teslim ediyoruz.

Kanvas Tablom kargoda zarar görürse ne yapmam gerekir?

Kargoda zarar gören ürününüzün fotoğrafını whatsapp hattımıza atmanıza mütakip yeni ürün hazırlanıp aynı gün kargoya verilir.